Projektas „Žalgiris – Tavo mokykloje“

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-05-25

Šauni bendruomenė – šaunus projekto rezultatas! Džiaugėmės, kad esame vieningi dėl bendro tikslo!

Visus šiuos mokslo metus mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte „Žalgiris – Tavo mokykloje“, kurio didysis prizas – „Žalgirio“ komandos vizitas laimėtojų mokykloje.

Projekto iniciatoriai įvairiausiomis formomis stengėsi surinkti kuo daugiau mūsų gimnazijos gerbėjų į varžybas, nes kiekvienas mokinys, lankydamasis Eurolygos varžybose, „uždirbdavo“ po vieną tašką. Surinkome 3696 taškus.

Gimnazijos mokiniai aktyviai palaikė „Žalgirio“ komandą Eurolygos ir kitose šio LKL sezono varžybose, taip rinkdami taškus ir bandydami aplenkti vis ant „kulnų“ lipantį Druskininkų ar Palangos gerbėjų būrį. Suskaičiavus visus taškus, gegužės 8 d. tapome projekto nugalėtojai. Aplenkėme net 42 mokyklas iš visos Lietuvos. Gegužės 18 d. į mūsų gimnaziją atvyko Kauno krepšinio komanda ,,Žalgiris”.

Projekto gimnazijoje iniciatorė geografijos mokytoja Indrė Adomaitienė

Daugiau akimirkų žr. čia,  čia, čia, čia, čia, čia

Sutikimo video žr. čia