Minime Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-metį

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-13

Šiemet Europos diena – ypatinga: minime Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-metį, o birželio 9 d. laukia ir Europos Parlamento rinkimai.

Gegužės 9 d. Kaune vyko akcija  „20 metų kartu su ES: važiuojam!“, kurios organizatoriai – Kauno Europe Direct ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centrai. Jų partneriai – Kauno jėzuitų , VDU „Rasos“ , „Vyturio“,  Juozo Grušo meno, Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijos ir Simono Daukanto progimnazija. 

Akcijos organizatorė, Kauno Europe Direct centro vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė, šiemet pasiūlė pasirinkti kitokį Europos dienos minėjimo formatą –  smagiai su Europos diena pasveikinti kauniečius įvairiose Kauno susibūrimo vietose ir parkuose. 

Mūsų gimnazijos Ic klasės mokiniai kartu su gimnazijos direktore Undine Diana Tumavičiene ir mokytojais Vidu Vokietaičiu bei Dalia Dolinskaite važiavo spalvingais dviračiais Šilainiuose. Prie poliklinikos ir Santarvės parke  sutiktus gyventojus kvietė dalyvauti ir pasitikrinti savo žinias nuotaikingose viktorinose. Dalyvius apdovanojo prizais: vėjo malūnėliais, pieštukais ir rašikliais, Europos žemėlapiais, informaciniais leidiniais apie ES.  

Akcijos dalyviai sutiktus kauniečius kvietė pasidžiaugti  ES gimtadieniu ir mūsų šalies narystės 20-osiomis metinėmis ES! 

 Istorijos mokytoja Dalia Dolinskaitė