Džiaugiamės pradinukų sporto pasiekimais Lietuvos mokyklų žaidynėse

Paskutinį kartą atnaujinta: 2024-05-14

Jau tapo tradicija, kad mūsų gimnazijos pradinių klasių plaukimo komandos kasmet dalyvauja miesto bei Lietuvos mokyklų žaidynėse ir pasiekia gerų rezultatų.

Šiais metais gimnazijos garbę Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo agentūros organizuojamose plaukimo varžybose gynė pradinių klasių mergaičių komanda: Izabelė Bernotaitė (4a), Nerilė Preskienytė (4c), Agnė Ivaškevičiūtė (4c), Emilija Špokaitė (3a), Elzė Oržekauskaitė, Augustė Bendaravičiūtė (3b) ir berniukų komanda: Benas Norkevičius, Kernius Bajarūnas (4b), Mantas Petraitis (4c), Aivaras Kuras, Gabrielius Beržanskis (3b), Oscar John Humphrey (3a).

Abi komandos iškovojo pirmąsias vietas Kauno mieste, buvo apdovanotos I laipsnio medaliais ir nugalėtojų taurėmis, o taip pat įgijo teisę atstovauti Kaunui Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Lietuvos mokyklų žaidynių plaukimo finalinėse varžybose, kurios vyko šių metų gegužės 10 d. Širvintose, varžėsi 16 mergaičių ir 15 berniukų komandų iš visos šalies. Mūsų gimnazijos mergaičių komanda iškovojo penktą vietą, o berniukų komanda – šeštą vietą bendroje įskaitoje.

Šiose varžybose mūsų gimnazija neliko be medalių – Izabelė Bernotaitė (4a) užėmė II vietą individualioje mergaičių plaukimo 25 m laisvu stiliumi rungtyje.

Džiaugiamės pradinių klasių mokinių sporto pasiekimais!

Fizinio ugdymo mokytojas Giedrius Monkevičius