Naujienos

Tarptautinio konkurso vertinimo komisija žavėjosi mūsų gimnazijos konkurso dalyvių darbais ir paskelbė juos nugalėtojais. Mokiniai apdovanoti Vokietijos Nordrhein-Westfalen Žemės kultūros ir mokslo bei mokyklos ir ugdymo ministerijų diplomais, atminimo dovanėlėmis ir piniginiu prizu. Džiaugiamės sėkme ir linkime puoselėti kūrybiškumą
Skaityti
Projekto nugalėtojais tapo 4c klasės mokiniai. Juos apdovanojo Vokietijos Nordrhein-Westfalen Žemės kultūros ir mokslo bei mokyklos ir ugdymo ministerijos diplomais ir piniginiu prizu. Džiaugiamės ketvirtokų sėkme!
Skaityti
3b klasės mokiniai pripažinti tarptautinio projekto nugalėtojais. Džiaugiamės jų laimėjimu!
Skaityti
Kasmetiniame tarptautiniame projekte-konkurse vyko smagus ir organizuotas darbas, kurio rezultatai nudžiugino – dalyviai tapo nugalėtojais! Sveikiname konkurso dalyvius! Mokiniai apdovanoti Vokietijos Nordrhein-Westfalen Žemės kultūros ir mokslo bei mokyklos ir ugdymo ministerijų diplomais, atminimo dovanėlėmis ir 100 eurų prizu.
Skaityti
Vokiečių kalbos-dailės integruotus projektus lydi nepaprasta sėkmė. Apsidžiaugėme gavę pranešimą, kad komisija Vokietijoje 4b ir 8a klasių mokinių bendrą darbą įvertino aukščiausiu balu – mokiniai tapo laureatais!
Skaityti
1 2 3 12