Pleneras Šilainių erdvėse

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-01-05

Pavasaris pašaukia kurti. Mūsų gimnazijos mokiniai, kuriems vadovavo dailės mokytojai Vyta Sakalauskienė, Rasa  Klingaitė, Rima Keturkienė, Aušra Lavickienė, Sima Venskūnienė, Ričardas Venskūnas, Jūratė Gudžiuvienė, Aidas Augustis,  2018 m. birželio atrąją savaitę kūrybiškai papildė veiklų netradicinėse aplinkose planą, sėkmingai dalyvavo tapybos, fotografijos, žemės meno pleneruose: 7 kl. mokiniai – VDU Kauno botanikos sode stengėsi rasti kuo įvairesnių gamtos formų ir spalvų, aštuntokai vyko į Pažaislio vienuolyną, I gimnazijos klasių mokiniai tapė Kėdainių senamiesčio erdvėse, III kl. gimnazistai vykdė  tapybos, fotografijos ir žemės meno projektą ,,Sustabdyta pavasario akimirka Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje“. Už savitus fotografinius ieškojimus mūsų mokinės apdovanotos III vietos diplomu: Undinė Tumavičiūtė (IVb kl.), Danielė Butkevičiūtė, Ugnė Laukytė, Aistė Seniutaitė (Ia kl.), Lilija Liovočkina,  Viktorija Bubnytė (IIIc kl.), Silvija Blekaitytė (IIIb kl.).  Mūsų gimnazijai įteikta Kristaus Prisikėlimo bazilikos klebono monsinjoro Vytauto Grigaravičiaus padėka. Po plenerų gimnazijos IIa. Fojė surengta mokinių darbų paroda.