Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje balandžio 24 dieną lankėsi svečiai – Klaipėdos ,,Vydūno“ gimnazijos kolektyvo nariai. Esame panašios Neformaliojo meninio ugdymo krypties gimnazijos, todėl didelė garbė parodyti, ką turime nuveikę geriausio, pasidalinti patirtimi. Gimnazijos direktorei Deimantei Karalei šiltu sveikinimo žodžiu pasveikinus ir priėmus svečius, malonu buvo išgirsti ir ,,Vydūno“ gimnazijos direktoriaus Arvydo Girdzijausko kalbą, kurioje...Read More
Veiklos ir turinys Savaitės metu mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, praktiniuose užsiėmimuose ir klausėsi paskaitų apie informacines technologijas, psichologiją, inžineriją, diplomatiją, krašto apsaugą bei kitas profesines sritis. Taip pat buvo ugdomi praktiniai įgūdžiai – gyvenimo aprašymo rengimas, karjeros planavimas, streso valdymas. Susitikimai ir patirtys Svarbi renginių dalis – susitikimai su alumniais ir mokinių tėvais, kurie dalijosi...Read More
Mieli tėveliai ir bendruomenės nariai, Balandžio 29 d. 17:00 val. kviečiame Jus į ypatingą šventę „Grušo garbė“, skirtą pasidžiaugti mūsų mokinių pasiekimais, talentais ir bendruomenės stiprybe. 17:00 val. – oficialioji renginio dalis, kurios metu pagerbsime mokinius, kurių pasiekimai įvertinti diplomais ir prizinėmis vietomis Kauno mieste bei Lietuvos respublikoje. Šventės metu mus visus džiugins gimnazijos talentai...Read More
„Visas pasaulis – scena“ – tad kviečiame ir jus tapti jos dalimi! Mūsų mokykloje (II a fojė) vyksta linksma ir kūrybinga garsiojo anglų rašytojo, dramaturgo ir poeto Viljamo Šekspyro citatų iliustracijų paroda, skirta paminėti jo gimimo dieną. Čia atgimsta garsiausios mintys, kurias mokiniai pavertė spalvomis, formomis ir netikėtomis idėjomis. „Būti ar nebūti – štai klausimas“...Read More
Balandžio 15 dieną Kauno miesto I–IV klasių gimnazistai susirinko į Juozo Grušo meno gimnazijos ir Kauno Švietimo inovacijų centro organizuotą anglų kalbos konferenciją „Anapus pultelio: vaizdo žaidimai kaip moderni drobė“. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius tyrinėti vaizdo žaidimus kaip modernią meninės raiškos priemonę, plėtoti jų analitinius, kūrybinius bei viešojo kalbėjimo įgūdžius. Buvo pristatyti 23 pranešimai,...Read More
Kovo 27 d. gimnazijoje, vykdant profesinį informavimą ir integruojant fizikos bei biologijos pamokas, lankėsi viešnia Olga Sotnikova iš Ignitis Group, aštuntų klasių mokiniams pristatė energetiko profesiją. Susitikimo metu mokiniai sužinojo apie darbo energetikos sektoriuje specifiką, karjeros galimybes bei išgirdo viešnios asmeninę profesinę patirtį. Taip pat buvo aptarta, kodėl šiandien energetikos specialistų poreikis sparčiai auga...Read More
Mūsų mokiniai nuo visiško nulio ėmėsi iššūkio – ir patys sukūrė savo internetines svetaines. Be šablonų, be paruoštų sprendimų – tik jų idėjos, smalsumas ir atkaklus darbas. Kiekviena svetainė – tai daugiau nei kodas. Tai asmeninė istorija, unikali vizija ir drąsa pabandyti. Vieniems tai buvo pirmas žingsnis į kūrybą internete, kitiems – galbūt pradžia būsimos...Read More
Gimnazija aktyviai dalyvauja nacionalinėje darbotvarkėje „Tvari mokykla 2030“, kurios tikslas – sistemingai stiprinti tvarumo principų integraciją švietimo įstaigose bei ugdyti atsakingą, aplinkai ir visuomenei sąmoningą bendruomenę. 2024–2025 mokslo metais mūsų gimnazija, remdamasi LINEŠA parengtu Tvarių mokyklų įsivertinimo vadovu, atliko išsamų veiklų vertinimą. Įsivertinimo procese buvo analizuojamos pagrindinės tvarumo sritys, apimančios aplinkosauginius sprendimus, bendruomenės įsitraukimą, atsakingą išteklių...Read More
Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo tarptautiniame kūrybos konkurse ,,Lietuva – Europos širdyje‘‘, kurio rezultatai buvo paskelbti Kauno Karininkų ramovėje. 7-12 klasių mokiniai vadovaujami dailės mokytojų Rasos Klingaitės, Aido Augusčio ir technologijų mokytojų Aldonos Markvaldienės, Audronės Miliauskienės konkursui pateikė savitus išraiškingus kūrinius. Greta Gadišauskaitė iš 8c klasės suvenyrų konkurse laimėjo III vietą (mokytoja Aldona Markvaldienė), Ieva...Read More